Hakkımızda

Şirketimiz, HİSAR ZEYTİNCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bir aile şirketidir. Kuruluş amacımız bir barış ve dostluk sembolü olan aynı zamanda bütün semavi dinlerce kutsal sayılan bu güzel ürünü hijyenik şartlarda müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm Türkiye ve dış pazarlardaki tüketicilerin beğenisine sunmaktır.

Kuruluşumuz 1908 yılından günümüze zeytin tarımı ve ticaret alanında faaliyet göstermekte olup, 1990 yılında sofralık zeytin üretimi ve ambalajlamasına başlayarak şirketleşmiştir. 100 yılı aşkın tecrübemiz ile zeytine daha ağaç dalında verilen özen ve geleneksel üretim yöntemlerini günümüz son teknolojisi ile harmanlanması sayesinde tarifsiz lezzet kazanan ürünlerimiz tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

HİSAR ZEYTİNCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Ege bölgesindeki zeytin üretim alanlarının tam ortasında , Akhisar ilçesinde bulunmaktadır. 12 milyon ağacı barındıran ilçemiz, ülkemizdeki sofralık zeytin çeşitlerinin tamamına yakınını barındırmaktadır. Ükemizdeki sofralik zeytinin % 60'ı gibi büyük bir bölümü Akhisar'da üretilmektedir. Tesisimizde depolama, fermantasyon, ayıklama, boyutlama, çekirdek çıkartma, dilimleme, paketleme ve sterilizasyon işlemleri Avrupa standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Tesisimiz 7.000 m 2 a çık, 3.000 m 2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Tesisimizde sofralık zeytin üretim teknolojisinin tüm yenilikleri kullanılmakta olup, yıllık 3.000 ton üretim yapılmaktadır. 2008 yılında şirketimiz bünyesine Ant markalı zeytinyağı üretim ve ambalajlama tesisi de eklenmiş ve toptan zeytinyağı ticaretine başlanmıştır. Zeytinyağı tesisimiz, zeytin üretim tesisinden ayrı olup, Akhisar-İstanbul karayoluna yakın, başdeğirmen mevkiinde faaliyetini sürdürmektedir.

HİSAR ZEYTİNCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bu kutsal ve sağlık dolu ürünü sofralara lezzet olarak getirmekten huzur duymaktadır...

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz : Bir barış ve dostluk sembolü olan aynı zamanda bütün semavi dinlerce kutsal sayılan bu güzel ürünü hijyenik şartlarda müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm Türkiye ve dış pazarlardaki tüketicilerin beğenisine sunmaktır.

Vizyonumuz : Feze markalı ürünlerimizin 7 kıtadaki tüm ülkelerde müşteri memnuniyetine sunulması.

 

 


Copyright © 2010 Hisar Zeytincilik. Tüm Hakkı Saklıdır | Başa Dön